Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blake Lively-drzá kráska

30. 9. 2009

lBlake Christina Lively se narodila 25. října 1987 jako poslední z pěti dětí do ryze umělecky založené rodiny. Jejím otcem je herec Ernie Lively (Accidental Meeting), maminka se jmenuje Elaine. Všichni sourozenci – bratři Eric a Jason, sestry Robyn a Lori– měli filmové ambice, a proto bylo téměř jasné, že i nejmladší člen rodiny půjde v jejich stopách.

lSvou první roli Trixie v rodinném filmu SANDMAN si Blake zahrála v jedenácti letech pod režijní taktovkou svého tatínka. Potom ovšem nastala dlouhá pauza, zapříčiněná především povinnostmi předsedkyně třídy, roztleskávačky a členky pěveckého sboru, se kterým soutěžila dokonce na prestižních národních šampionátech. ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

lK rodinnému řemeslu se opět navrátila až rolí sportovkyně Bridget Vreeland v Sesterstvu putovních kalhot, filmu, jehož scénář byl založen na bestselleru spisovatelky Ann Brashares. Blake prý na konkurz při obsazování hereček do role Bridget vešla do místnosti a než udělala cokoli jiného, položila na stůl svoji fotografii. Porota si myslela, že si z nich dělá legraci, ale poté co po nějaké době opustila místnost, všichni věděli, že právě ona je tou správnou Bridget, kterou hledají. Blondýnka vysoká 178 centimetrů se tak stala nejmladší ze čtyř hlavních protagonistek Sesterstva a zahrála si zde po boku vlastního otce, který ztvárnil roli Franze Vreelanda, Bridgetina otce. Pokračování filmu se chystá na rok 2008.

Mezi nejnovější projekty této všestranně talentované dívky patří například komedie Bezva vejška, kde zazářila po boku Justina Longa, dále Elvis and Anabelle nebo thriller Simon says.

Obrazek

Obrazek

Dále natočila nízkorozpočtový film "The private lives of Pippa Lee". Od roku 2007 hraje ve světově úspěšném seriálu Gossip girl.Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Účinkovala v pořadu BBC:Good morning Amerika

Obrazek

Nafotila fotky do různých časopisů, např:

-Premiere 2005

-Rolling Stone 2005

Obrazek

Obrazek

Nafotila už jako modelka různé photoshopy a pravidelně se účastní různých vyhlášení, např:

-5th Anniversary of the CFDA/Vogue Fashion Fund

-The Model As Muse: Embodying Fashion Costume Institute Gala

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

lMezi nejnější projekty této všestranně talentované k

 

 

Náhledy fotografií ze složky Blake Lively